Nasıl İptal veya İade Yaparım?1. Üyelik Hesabınızdan Online Talep Oluşturun

Sipariş iptal/iade istekleriniz için üye girişi yaparak Hesabım/İade Taleplerim alanından online talep oluşturmanızı rica ederiz. Böylelikle işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabiliriz.
Üye değilseniz, iade sürecinizi başlatabilmemiz için faturanız ile birlikte ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

 

2. İçine Faturanızı da Koyarak Paketi Hazırlayın

Faturanız ile iade&değişim bölümünü doldurun ve faturanız ile birlikte ürünleri orijinal ambalajında güvenli bir şekilde paketleyin. Faturanızı bulamıyorsanız, mail adresinizden e-arşiv faturanıza ulaşabilirsiniz veya [email protected] adresine e-mail göndererek destek alabilirsiniz.

 

3. Yurtiçi Kargo'yu arayarak adresinizden ücretsiz olarak alım talebinde bulunun

Yurtiçi Kargo’ya 444 99 99 telefon numarasından ulaşarak iade kargonuz için kurye talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca kendiniz de herhangi bir Yurtiçi kargo şubesine giderek Slimfit Giyim   ( Müşteri Kodu : 460373085 ) bilgileri ile paketinizi teslim edebilirsiniz.

Online Depo İade Adresi

Gap Mahallesi 2504 Sokak No: 34/A BATMAN

 

Sipariş İptali

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce Hesabım/İade Taleplerim alanından 'Sipariş İptali' talebi açmanız veya [email protected] adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği ürün elinize ulaştıktan sonra iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Geri Ödeme

İadesi onaylanan ürününüzün tutarı banka sistemlerindeki karta yansıma sürelerinde farklılık olmakta olup iade tutarı, kredi kartlarında 5-7, banka kartlarında ise 20-25 gün içerisinde yansımaktadır. Tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Dünya ve ülke gündemindeki COVİD-19 sebebiyle bankalarda uzaktan çalışma sistemi gereği gecikmeler yaşanabilmekte olup, iade işlemleriniz ile ilgili gecikmelerde çalıştığınız banka sorumludur.