2014 yılında Erkek Giyim Sektörüne adım atan Slimfit Giyim, bünyesinde bulundurduğu birbirinden seçkin markalarla kısa sürede fark yaratmaya başladı. Kurulduğu günden bu yana butik giyim anlayışıyla hareket eden Slimfit Giyim, oluşturduğu özgün kombinler ve tasarımlar ile şehirli erkeğin günlük yaşamındaki yoğunluğunu azaltmakta ; tek tipleşen erkek giyim sektörüne bir soluk olmaktadır. 

Önce memnuniyet ve maksimum kalite anlayışıyla hareket eden Slimfit Giyim, sektördeki değişimleri yakından takip etmekle birlikte kendi imalatı olan birçok ürünle de müşterilerine ciddi alternatifler sunmaktadır. 

Şehirli modern erkeğin tarzını güncel tutan Slimfit Giyim; erkeğin ihtiyacı olan bütün tamamlayıcı ürünleri, yenilikçi bir bakış açısıyla bütünleyip yüksek kaliteli  koleksiyonlar oluşturmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana dinamik ve katılımcı yapısıyla müşterilerinin de görüş ve isteklerini dikkate alan Slimfit Giyim, koleksiyon seçimlerini müşterilerinin baştan aşağı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde düzenlemekte ve müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimsemektedir.